sobota 9. ledna 2016

...hlubinná mentální introspekce...je okolí, naše vztahy, náš makrokosmos jen vnějším odrazem našeho vnitřního světa, našeho mikrokosmu?
pokud ano a my ho vnímáme jako své zrcadlo, odraz nás samotných a něco se nám nelíbí, tak toto schéma stačí změnit v sobě a okolí nám nebude odrážet.
toto smýšlení má pro MNE  smysl, tak se ho snažím držet a když se v mém vztahu s někým blízkým objeví "problém", zkusím ho pojmout jako "projekt k řešení uvnitř sebe"
Ale najít konkrétní opakující se vzor chování není úplně snadné, mne pomáhá se z toho vypsat, píšu píšu a najednou koukám a vidím určitý karmický způsob mého života, který se mi opakuje a já ho zase prožívá, Nejlepšími učiteli jsou mé děti!
možná bude tento text značně intimní, otevřený, ale i tak ho chci nechat veřejný, věřím totiž, že sdílení tohoto tématu může být pro mnoho žen inspirující a samy třeba najdou klíč ke své cestě...

Náš mozek věčně komentuje, posuzuje, odsuzuje, dělí věci do škatulek na dobré a špatné. A tak se většinou stává, že si něco jiného myslíme, něco jiného cítíme a něco jiného říkáme, nejhůře o tom ani nevíme.

.. co hledat příčinu „problému“ čistě a jen v sobě a naše okolí a mne tedy hlavně děti nám ten stav jen zrcadlí.
…mája je dítě spíše klidné, janík je velmi intenzivní, musím říci, že jeho věčný řev kvůli všemu mne občas dohání do situace, kdy bych ho nejraději vystavila na aukru, za 1,-Kč.
…můžeme si ale mateřství i užívat?
co když je ten klič vážně a jen v nás… jakmile si DOVOLÍŠ  si to MATEŘSTVÍ KONEČNĚ UŽÍVAT, DOVOLÍŠ SI SPÁT, SMÁT SE, NACPAT SI BŘICHO, POBAVIT SE...ono to pak bude i v tom vnějším světě manifestováno, ne?

Krásný vzorec chování se jménem SEBETRÝZNĚNÍ A ZÍSKÁVÁNÍ POZORNOSTI
…ooo jak mi je též toto schéma blízké. ... když nás děti trápí, tak nás naši drazí muži politují, že? nebo si to aspoň naše mysl myslí, ale ono to ve skutečně tak moc není, nepolitují, nezískáme pozornost, tož se můžeme ještě více sebetrestat, jelikož nejen, že nás trápí dítě, ale ještě náš muž!!!! on nám nerozumí a my jsme v kruhu svých rolí obětí tak zacyklené, že ani tisíc pomyslných kroků zpět nás nevytáhne.

cítím, že jsem udeřila na pomyslnou hlavičku toho správného hřebíku nás žen...

ale jak z toho ven! SEBETRESTÁNÍ A ZÍSKÁVÁNÍ POZORNOSTI ROLÍ OBĚTI!

napadá mne cílená meditace - jak jsme toto téma žily v xxx životech, zažralo se nám do buněčné paměti a my ho teď můžeme odmáznout a jet na čisto... 
teď jen vytáhnout a správně formulovat to téma...je to náš karmický způsob života je fík!


zkusme v meditaci, propojit se s naší duší…v propojení:
I. aktér:   
MOJE DUŠIČKO, PROSÍM TĚ PŘIVEĎ MI VŠECHNY DUŠE Z MÝCH ŽIVOTŮ, KDE JSEM ŽILA TENTO KARMICKÝ ZPŮSOB ŽIVOTA, KDE JSEM SE SEBETRESTALA, TÝRALA SEBE, ZATRACOVALA SE, UBLIŽOVALA SI FYZICKY I MENTÁLNĚ, KDE JSEM SE NECÍTILA PROPOJENÁ S LÁSKOU A TAK LÁSKU A POZORNOST ZÍSKÁVÁLA JEN PŘES SVÉ NEŠTĚSTÍ A POTÍŽE, PŘIVEĎ MI TYTO DUŠE, KDE JÁ BYCH TEN "CHUDÁK".

pak počkat, cítit, či vidět ten plný stadion duší... a otevřít své srdce...nechat ho proudit. "DUŠIČKY, PROSÍM ODPUSTŤE MI TENTO ZPŮSOB ŽIVOTA, KDE JSEM BYLA ZÁMĚRNĚ TÍM CHUDÁČKEM, ODPUSTŤE, ŽE JSEM VÁS DO TOHO ZÁTÁHLA A DEJTE MI SVOBODU...nechat lásku proudit...I JÁ VÁM ODPOUŠTÍM, ŽE JSEM TOTO SPOLU ŽILI A DÁVÁM VÁM SVOBODU...nechat proudit. DĚKUJI!

to je první část..ještě dvě...

II. pasivní úloha:
MOJE DUŠIČKO, PROSÍM TĚ PŘIVEĎ MI VŠECHNY DUŠE Z MÝCH ŽIVOTŮ, KDE JSEM ŽILA TENTO KARMICKÝ ZPŮSOB ŽIVOTA, KDE JSEM JÁ V OSTATNÍ VYVOLÁVALA POCIT SEBETRESTÁNÍ, UBLIŽOVÁNÍ SI, KDY JSEM ZPŮSOBILA, ŽE SI OSTATNÍ SVOU LÁSKU A POZORNOST VYNUCOVALI PŘES SVÁ NEŠTĚSTÍ. PŘIVEĎ MI TYTO DUŠE, KDE JÁ BYCH TEN "AKTÉR".

pak počkat, cítit, či vidět ten plný stadion duší... a otevřít své srdce...nechat ho proudit. "DUŠIČKY, PROSÍM ODPUSTŤE MI TENTO ZPŮSOB ŽIVOTA, KDE JSEM VE VÁS VYVOLÁVALA TENTO VZORECH CHOVÁNÍ, ODPUSTŤE, ŽE JSEM VÁS DO TOHO ZÁTÁHLA A DEJTE MI SVOBODU...nechat lásku proudit...I JÁ VÁM ODPOUŠTÍM, ŽE JSEM TOTO SPOLU ŽILI A DÁVÁM VÁM SVOBODU...nechat proudit. DĚKUJI!

nejtěžší část...
III. odpuštění SOBĚ
MOJE DUŠIČKO, NYNÍ PROSÍM DOVOL MI ODPUSTIT I SAMA SOBĚ, ŽE JSEM TOTO ŽILA, UBLIŽOVALA SOBĚ, FYZICKY, MENTÁLNĚ, NUTILA OSTATNÍ MI DÁVAT POZORNOSTI A ZÁROVEŇ I NA DRUHÉ STRANĚ V OSTATNÍCH TENTO VZORECH VYVOLÁVALA... DOVOL MI ODPUSTIT SI A DÁT SI SVOBODU.
...počkat na pocit, že mohu svou duši obejmout a ona mne...
...z celého srdce...
ODPOUŠTÍM SI A DÁVÁM SI SVOBODU

IV. dočistění /dle léčitelky evy puklové/
JÁ JSEM TA MOCNÁ PŘÍTOMNOST BOŽÍ VE MNE A SVOU ZDROJOVOU ENERGIÍ TRANSFORMUJI TENTO KARMICKÝ ZPŮSOB ŽIVOTA, TRANSFORMUJI KRYSTALICKOU ENERGIÍ, KVANTOVÝM ZPŮSOBEM, V PLNÉM ROZSAHU, TEĎ.
8 nádechů a výdechu skrz srdeční čakru.


a hotovo :)


takže já jdu dělat oběd a večer si to zkusím ještě sama pro sebe projít...
každopádně, tuto meditaci opakovat..občas je třeba až 10x... a pak to bude SUPÉÉÉÉÉR!

tak a prdím na dokonalost..k obědu bude zmražená zelenina místo čerstvé :)

Vnímám to tak, že mé děti pouze reagují na informace v mých jemnohmnotných tělech zapsaných... jooo tak ona tam má aktivované tlačítko sebetrestání, tož jí ho budeme mačkat o 106, ať si ho konečně odpojí :)
proto janík věčně ječí,vzteká se...ukazuje mi tím to "téma" co mám konečně JÁ SI SAMA ZPRACOVAT, jakmile ho zpracuji, oni se budou chovat jinak. Možná ukazovat na jiné mé téma, ale aspoň něco na sobě udělám :)
asi se nám to vážně občas hodí, "mít s těmi dětmi zase nějaký problém" :)
Když si představíme, že v naší auře je zapsáno vše , co jsme kdy žily! A tyhle potvory děti, v ní prostě čtou jak v knize...to je síla. A když převládalo to, že jsme buď v druhých vyvolávali toto schéma, nebo ho samy žily, tak to tam prostě vystupuje a oni jen jedou na té vlně, aháá, jo tak ona je ráda chudinka, tak se budu chovat, tak jak jí je blízké.
ale když tento svůj vzorec pochopíme, přijmeme a odpustíme /třeba tou meditací/...síla jeho bude slábnout a oni už tu hru nebudou muset hrát...


Žádné komentáře:

Okomentovat